Uğur Gündüz

Motosiklet tutkunu bir gencin blogu

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2017

Genel
Oyun

Gençler koşun bedavadan biraz pahalı indirimler olacak!

Cadılar bayramı vesilesi ile indirime bir çok oyun girecek diye bir söylenti vardı uzun zamandır ortada. Kimsecikler gününü bilmezken bu indirimlerin yapılacağı tarihler bile çıkıverdi biden ortaya. Aslında bu steam’ın her sene kış aylarında alışagelmiş bir indirim dönemi olarak biliniyor. Benim pek fazla bilgim yok bu indirim dönemleri hakkında ama yinede kim istemez ki neredeyse yarı fiyatına çok beğendiğimiz oyunları almayı?

 

Geçtiğimiz indirim haftasında GTA V’den tutun Farming Simulator’a kadar bir çok oyunda %50’ye varan indirimler söz konusu idi. Bu indirimler sayesinde bende bir kaç oyun için DLC satın almış ve Scs’nin American Truck Simulator oyununu neredeyse yarı fiyatına satın almıştım hemde bütün dlc leri ile birlikte. Buradan oyunların İndirilebilir içeriklerinin de indirime girdiğini belirtmiş olduk. 🙂

 

İndirim tarihleri hakkında kesin net bir bilgi bulunmuyor ama ortaya atılan iddialara bakacak olursak bu tarihlerin gerçek olma ihtimali çok yüksek. İndirim tarihlerini aşağıdan görebilirsiniz.


  • Steam Cadılar Bayramı İndirimi: 26 Ekim – 1 Kasım
  • Steam Kara Cuma İndirimi: 22 Kasım – 28 Kasım
  • Steam Kış İndirimi: 24 Aralık – 4 Ocak 2018

Oyuncu kitlenin çok hoşuna gideceğini düşünüyorum bu indirim günlerinin. İnşallah manilerimiz boşa gitmez.

Sağlıcakla kalın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir