Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Merhaba! Ben de varım! Varmışım..

Ana Sayfa » Dizi & Film » Merhaba! Ben de varım! Varmışım..

En boş paketine denk geldiğim hayat mücadelesinin, yerinde saymanın bıkkınlığını yaşayan , kariyer odaklı yaşayan ve tek derdi ‘daha çok kazanmak‘ olan birisi oluvermişim. Yeni fark ettim!

Bunca kayboluşun ardından ‘kendi çapımda‘ bir blog tutmam gerektiğine karar verdim. Kimi zaman depresif bozukluklar yaşayıp kendi kendimi hüzne boğsam da eğlenceli vakit geçireceğime inanıyorum bu blog sayesinde. Şunu’da ima etmiyorum kesinlikle; “Bu blog’da şu konu üzerinden gideceğiz, şöyle güzel olacağız, böyle paylaşımlar’da bulunacağız” hayır, hayır bu değil kafamdaki ugurovic.com!

 

Aslına bakacak olursanız kafam’da hiç bir fikir yok bu blog hakkında. Ne paylaşacağım derseniz o konu’da bir fikrim yok. Oynadığım oyunları da paylaşabilirim, photoshop dersleri’de ve ya indirimi girmiş ve hoşuma gitmiş olan bir ayakkabıyı’da paylaşabilirim. Hatta bildiğim kadarıyla İnternet’in geniş dünyasına giriş yapmak isteyen yeni blogcu arkadaşlara tavsiyeler’de bulunabilirim. Hoşunuza gider mi bilmem ama sert mizacımla film, müzik, teknolojik aletler incelemesinde bulunabilirim. Burası benim ne de olsa. 150 kelimeden fazla oluşan şu makaleyi yazarken bir dutluğa yazdığımı biliyorum, o yüzden hiç korkmadan yazarım, çizerim.

 

Son olarak; İnşallah güzel paylaşımlar’da bulunacağız bu blog’da. Bulunacağız diyorum çünkü paylaşmak en güzel eylemdir şu dünyada. Yazmış olduğum yazılar’da yanlış giden bir şeyler olabilir. Hatalarımı benimle paylaşın ki bileyim! Yazmış olduğum yazılar’da doğru giden bir şeyler görürseniz yorum yapın ya da blogumu takip etmeye devam edin demiyorum! Youtuber mıyım ben? 🙂

 

Sağlıcakla kalın.

Merhaba! Ben de varım! Varmışım.. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Banka Blog13 Kasım 2017

Yazımıza beğeni atmayı ve blogumuza abone olmayı unutmayın.:)

Başarılar dilerim şimdiden.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Modu Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2017 Merhaba! Ben de varım! Varmışım.. Hayvanlarla İnsanlar Yer Değiştirirse Euro Truck Simulator 2 – 1.30 Güncellemesi Geldi! Başrolde Aşk İzlemeye Başladım.

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz İsmam Uğur, Mekanın Sahibiyim.

Uğur Gündüz - Tüm Hakları Saklıdır