Uğur Gündüz

Motosiklet tutkunu bir gencin blogu

Merhaba! Ben de varım! Varmışım..

Dizi & Film
Genel
Grafik Tasarım
Kişisel
Oyun
Video
WebMaster

En boş paketine denk geldiğim hayat mücadelesinin, yerinde saymanın bıkkınlığını yaşayan , kariyer odaklı yaşayan ve tek derdi ‘daha çok kazanmak‘ olan birisi oluvermişim. Yeni fark ettim!

Bunca kayboluşun ardından ‘kendi çapımda‘ bir blog tutmam gerektiğine karar verdim. Kimi zaman depresif bozukluklar yaşayıp kendi kendimi hüzne boğsam da eğlenceli vakit geçireceğime inanıyorum bu blog sayesinde. Şunu’da ima etmiyorum kesinlikle; “Bu blog’da şu konu üzerinden gideceğiz, şöyle güzel olacağız, böyle paylaşımlar’da bulunacağız” hayır, hayır bu değil kafamdaki ugurovic.com!

 

Aslına bakacak olursanız kafam’da hiç bir fikir yok bu blog hakkında. Ne paylaşacağım derseniz o konu’da bir fikrim yok. Oynadığım oyunları da paylaşabilirim, photoshop dersleri’de ve ya indirimi girmiş ve hoşuma gitmiş olan bir ayakkabıyı’da paylaşabilirim. Hatta bildiğim kadarıyla İnternet’in geniş dünyasına giriş yapmak isteyen yeni blogcu arkadaşlara tavsiyeler’de bulunabilirim. Hoşunuza gider mi bilmem ama sert mizacımla film, müzik, teknolojik aletler incelemesinde bulunabilirim. Burası benim ne de olsa. 150 kelimeden fazla oluşan şu makaleyi yazarken bir dutluğa yazdığımı biliyorum, o yüzden hiç korkmadan yazarım, çizerim.

 

Son olarak; İnşallah güzel paylaşımlar’da bulunacağız bu blog’da. Bulunacağız diyorum çünkü paylaşmak en güzel eylemdir şu dünyada. Yazmış olduğum yazılar’da yanlış giden bir şeyler olabilir. Hatalarımı benimle paylaşın ki bileyim! Yazmış olduğum yazılar’da doğru giden bir şeyler görürseniz yorum yapın ya da blogumu takip etmeye devam edin demiyorum! Youtuber mıyım ben? 🙂

 

Sağlıcakla kalın.

1 Comments on “Merhaba! Ben de varım! Varmışım..”

  1. Yazımıza beğeni atmayı ve blogumuza abone olmayı unutmayın.:)

    Başarılar dilerim şimdiden.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir