Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

HAKKIMDA

Ana Sayfa » HAKKIMDA

Selaaam!

Efendim, en başından alıyorum her şeyi. 1997 yılının 15 Kasımın’da Mersin’de dünyaya gelmişim. Adım Uğur Nam-ı diğer Uğuroviç 🙂 15 Kasım 1997 tarihinde üretilmiş kimliğim 15 şubat 1998 de çıkarıldığı için 97 modelim ama trafiğe çıkışım 98 diye espri patlatırım yaşımın bahsinin geçtiği her yerde. “Bunun neresi komik!!” dediğinizi duyar gibiyim 🙂 Neyse konumuza dönelim..

Diğer blogger’lar gibi eğitim hayatımı okuduğum okulları falan yazamayacağım kusura bakmayın. Anne babamın ayrılması sebebi ile kaç tane okul değiştirdiğimi ben bile hatırlamıyorum zaten. İlk okulumun ismini hatırlamıyorum mesela. Tuhaf! 🙂 Lise okumadım zaten o mevzular’da baya baya uzun. Yazsam sular seller alır götürür öyle uzun hikaye ama şimdiyi yazabilirim. Önemli olan şimdi ki zaman değil midir zaten? Kısaca özetlemek gerekirse; Gülmeyi seven, motosiklet aşığı, kedi gördüğü zaman sarılıp öpesi gelen, kahvenin yanında sigara içmeyi seven standart TÜRK erkeği. Daha ne kadar öz olabilirdi ki zaten?

Hepsinden daha kötü olanı hava atabileceğim bir ton yazılım bilgisine sahip değilim. Ama tertemiz bi kalbim var, olmaz mı? Photoshop ile uğraşmayı seviyorum birde simulasyon oyunlarına hayranlığım var.

 

19 Yıldır beni yoran ve yormaya devam şehirden, Mersinden ayrılmam gerektiğine karar vermiştim kalktım Konya’ya yerleştim. Artık orada yaşıyorum, en azından şimdilik Konya’da yaşıyorum. Ne zaman ne olacağım belli olmaz benim 🙂 Bir alışveriş merkezinde çalışıyorum. My Name İs Amele!

 

Günümün %50’si çalışarak %25’i sosyal medyada ve geri kalan %25’lik kısmı’da oyun oynayarak geçiyor. Artık araya bir yerlere blogumu’da sıkıştırmam gerekecek, güzel bir telaşe olacak benim için ama ona eminim.

Eğer ki bir gün bir yerlerde bu hakkımda sayfasını ziyaret edip yazdıklarımı okuyan bir kaç kişi olacaksa eğer onlara şimdiden çok teşekkür ediyorum vakit ayırıp okudukları için.

 

Sağlıcakla kalın..


 

SON EKLENENLERSitemize son eklenen içerikler

BENİM KADRAJIMDAN

BENİM KADRAJIMDAN 18 Mayıs 2018

RASTGELE İÇERİKLER

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Modu Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2017 Merhaba! Ben de varım! Varmışım.. Hayvanlarla İnsanlar Yer Değiştirirse Euro Truck Simulator 2 – 1.30 Güncellemesi Geldi! Başrolde Aşk İzlemeye Başladım.

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz İsmam Uğur, Mekanın Sahibiyim.

Uğur Gündüz - Tüm Hakları Saklıdır